Kategoriler
Hizmetlerimiz

Koltuk Yıkama

Koltuklarımız, bizler için üzerinde bolca vakit geçirdiğimiz ve eve geldiğimizde kendimizi atarak rahatladığımız yerlerdir. Evin belki de en çok kullandığınız eşyası koltuklardır. Bu sebepten dolayı da bakteri birikmeye en müsait alanlar da olabilir.

Küçük çocuklarımızın bile mutlaka üzerinde oynadığı ve bolca vakit geçirdiğimiz alanlar, bakteri barındırdığında hem çocuklarımızın sağlığından hem de kendi sağlığımızdan endişe ederiz. Bu yüzden koltuklarımızın bakteri barındırmadığından emin olmak için bir bez yardımı ile bolca sileriz. Fakat koltuklarınızın görünen kısmı haricinde derinlemesine özel bir temizlik yapılmadığından bakteri oluşumları oluşmaya devam etmektedirler.

Bizlerde bakterileri yok etme amaçlı ve sizlere daha sağlıklı yaşam alanı sunmak adına derinlemesine koltuk temizliği yapmaktayız. Aynı zamanda yiyecek lekeleri gibi birçok farklı lekeyi de içermekte olan koltuklarımızın, hem lekelerinden arınmasını hem de bakterilerden kurtulmasını sağlıyoruz.

Sizlerin bu isteğini ise kendimize görev edinerek Ankara Koltuk Yıkama firmamız hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Dilerseniz evde olduğu yerde koltuklarını yıkayarak hem bakterilerinden hem de lekelerinden arındırıyoruz.

Gözlerinizin önünde yaptığımız çalışmalar sonucunda gönül rahatlığı ile artık koltuklarınıza oturabilirsiniz. İçerisinde bakteri barındırmayan koltuklarınız sayesinde hem sağlığınızdan hem de keyfinizden olmayacaksınız.

Evde tadilat olan ya da duvarlara boya yapılacağını söyleyen ve isteyen müşterilerimiz içinse koltukları fabrikalarımıza alarak da orada temizlik işlemleri yapıyoruz. Bu sayede hem sizlerin işlerine engel olmuyor hem de istediğiniz tertemiz koltukları sizlere teslim ediyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini özenle dinleyerek yaptığımız bu çalışma sonucunda bizden mutlaka memnun kalacaksınız. Koltuklarınızı ilk aldığınız kadar yeni ve ferah olarak sizlere teslim edeceğiz. Üzerinde herhangi bir leke dahi olmayacağını garanti edebiliriz.

Koltukları yıkamak için kullandığımız özel olan malzemeler sonucunda hem koltukların üzerinde görünen lekeler hem de içerisinde yer almakta olan bakteriler gidecek.

Sizlere verdiğimiz bu hizmet ise bir telefon kadar uzağınızda. Bizlerle irtibata geçerek isteklerinizi ilettiğinizde mutlaka sizlere geri dönüş sağlıyor ve hayal ettiğiniz tertemiz, ferah koltuklarınızı sizlere teslim ediyoruz.

Evde koltuk silme işlemleri sırasında kullandığınız bir takım malzemeler yüzünden de koltuklarınızın yıpranmasını daha da hızlandırmış olabilirsiniz. Bu yüzden evde kullandığınız malzemelerin aksine bizler tamamen koltuklarınızın istediği ve ihtiyacı olan temizlik malzemelerini kullanarak koltuklarınızın yıpranmamasını da sağlıyoruz.

Koltuklarınızın ilk aldığınızdaki gibi yepyeni olmasını vaat ediyoruz.

Ayrıca üzerindeki kumaşın asla zarar görmemesini ve sizlere daha uzun kullanım fırsatları sunuyoruz. Koltuk kumaşlarınızın farklı olması sizi korkutmasın. Bizler sizlerin sağlığı için en temiz ve en kaliteli malzemelerimizi kullanarak, hem sizlerin sağlığını koruyor hem de yaşam alanınızın ferah olmasını sağlıyoruz.

Teslim ettiğimiz koltukları ise gönül rahatlığı ile kullanımınıza sunuyoruz.

İşlerinde profesyonel personellerimiz sayesinde koltuklarınız hiçbir şekilde zarar görmeden bakterilerinden arınmış olacak.

Yalnızca evlerde de değil restoran, kafe, otel ve eğlence kulübü gibi birçok insanın bulunduğu yerlere de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak koltuklarınızın temizlenmesini arzu edebilirsiniz. İşlerinde profesyonel olan personellerimiz sizlere en temiz ve en kaliteli hizmetlerini sunacaktır.

Koltuklarınıza uyguladığımız özel temizlik malzemelerimiz ve koltuklara has temizlik makinelerimiz sayesinde koltuklarınızda herhangi bir yıpranma ve renk tonu farkı bile göremeyeceksiniz.

Yüksek devirli sanayi tipi vakum makineleriyle koltuklarınızı derinlemesine temizlemekte ve özel koltuk kurutma makinelerimiz sayesinde de yerinde koltuklarınızı kurutarak anında kullanımınıza sunmaktayız.

Hem hijyen hem de ferahlık açısından oldukça memnun kalacağınız bu yöntemimizde koltuklarınız hem hiçbir şekilde zarar görmemiş olacak hem de gönül rahatlığı ile koltuklarınızın üzerinde vakit geçirebileceksiniz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşarak koltuklarınızı sizlerde yıkatabilir ve daha sağlıklı bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.
Gaziantep Koltuk yıkama için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Telefon edip randevuyu aldığınız takdirde personellerimiz verilen randevu günü ve saatinde koltuklarınızı gelip temizleyip sizlere teslim etmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir