+90533 045 65 67

Sosyal Medyada Biz}

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Evlerimizde neredeyse her gün kullandığımız battaniyeler aslında vücudumuzun en sık temas ettiği ev tekstili ürünlerinin başında geliyor. Battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Peki bu battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ve sterilizasyonuna ne kadar önem veriyoruz? Herhangi bir firmadan hizmet aldığımızda ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sıklıkla etkileşime girdiği bu ürünlerimizin nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Bir çok halı yıkama firmasının battaniyelerinizi soğuk su (kuyu suyu da olabilmekte) kullanarak halı gibi yere serip manuel halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyor musunuz?

Battaniye yıkatmak için hizmet aldığınız firmaları muhakkak yerinde gidip görün veya internet sitelerinde battaniye yıkama makinelerinin  olup olmadığından emin olmadan hizmet almayın.

Battaniye Yıkama Sistemi


Firmamızda battaniyeler evlerimizde kullanmakta olduğumuz çamaşır makineleri ile aynı mantıkla çalışan battaniye yıkama makinesinde yıkanacak battaniyenin türlerine göre yün battaniye yıkama modu,
gibi ürünlerin çeşidine göre yıkama programları vardır ve aynen evlerimizde olduğu gibi sıcak su ile yıkanmaktadır.

Gaziantep ilinde battaniyenizi de kapınızdan alıp yıkayıp kurutup evinize teslim etmekteyiz.

10 Nisan 2020
529 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

HALI YIKAMACI ARA Gaziantep Vinç firması | Gaziantep Temizlik Şirketi | Gaziantep Temizlik Firması