Kategoriler
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

15 Temmuz Halı Yıkama

15 Temmuz Mahallesi Halı Yıkama olarak, halı yıkama ve diğer temizlik işlemleri her birey için önem arz etmektedir. 15 Temmuz halı yıkama fabrikası olarak profesyonel halı yıkama işlemlerinin ise bu konuda en önde yer aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Hele ki yaşadığımız ve sık bir şekilde kullandığımız eşyalar için ayrı bir öneme sahiptir. Temizlik yapmak için ne kadar özen göstersek ve çabalasak da çoğu zaman verdiğimiz uğraşlar sınırlı kalmaktadır. Çünkü temizlediğimizi sandığımız eşyalarımız veya ortamlarımız, detaylı ve gerekli malzemelerle temizlenmemesi durumunda bakteri ve kir barındırmaya devam etmektedir. Bu durumlarda 15 Temmuz halı yıkama fabrikası gibi firmalardan profesyonel destek almak sizlerin yararına olacaktır. Detaylı temizlik gerektiren eşyalardan bir tanesi halılardır. Halıları neredeyse günlük yaşamımızın her anı ve her yerinde kullanırız. Son yıllara baktığımız zaman birçok 15 Temmuz halı yıkama firması bu alanda kendisini gösterebilmek için birbirinden farklı yöntemler kullanmaya başlamıştır. Bizlerde Bir Tek halı yıkama firması olarak bu yarış içerisinde kendimize yer edindik. 15 Temmuz halı yıkama firmamızın başarısını detaylı inceleme, profesyonellik, güven ve memnuniyete dayandırıyoruz. Yaptığımız işlerde önceliği her zaman müşteriler ile ilişkilerimize veriyoruz. İşte bu yüzden diğer 15 Temmuz halı yıkama firmaları arasında ev hanımların en çok tavsiye ettiği ve güven duyduğu bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

15 Temmuz Mahallesi Halı Temizliği

15 Temmuz Mahallesi Halı Yıkama İle Benzersiz Bir Halı Temizliği

Temizlik işlemini güvenilir ellere bıraktığınızdan emin olabilirsiniz. Halı temizleme işlemlerinde detaylı temizlik için özel makineler kullanılıyor. 15 Temmuz halı yıkama firmamızın bünyesinde her türlü halı tipi için yeterli malzeme ve ekipman bulunmaktadır. Ayrıca uzman ve deneyimli kadrosu sayesinde halı yıkama sektöründe fark yaratmaktayız.

Kategoriler
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Karataş Halı Yıkama

Karataş Halı Yıkama Gaziantep Halı Yıkama Firmaları, Şirketleri arasında; en iyi, kaliteli ve emin Lider Firma olma özelliğiyle öne çıkan BİR TEK HALI YIKAMA FABRİKASI.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bulunan Karataş Mahallesinde halı yıkama hizmeti vermektedir.

Bilinen klasik halı yıkama metotları ile, sahiden profesyonel temizleme metotları arasındaki farkı Gaziantep Bir Tek Halı Yıkama imtiyazı ile yaşamak ister misiniz ?

Çalışma Anlayışımız;

Gaziantep’te Hizmet Veren Firmamız; Müşteri memnuniyet ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sıhhatli ve hijyenik bir ortamda yaşaması için ihtiyaç duyulan olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halıları ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz. Karataş Halı Yıkama 

Halı yıkamada; hijyenin ve müşteri memnuniyetinin, hem de halı temizliğine tesir edecek sıhhatin ne derecede ehemmiyetli olduğunun şuurundayız.

Gaziantep Bir Tek Halı Yıkama olarak görevimiz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Gaziantepteki Halı Yıkama Fiyatları arasında en ucuz oldugumuzu söyleyemeyiz. ama iyi firmalardan biri oldugumuzu söyleyebiliriz.

En uygun halı yıkama ücretlerini veren firmalar genel olarak merdiven altı diye tabir edilen fasoncu firmalardır.

Kategoriler
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Şahinbey Halı Yıkama

Şahinbey Halı Yıkama Gaziantep Halı Yıkama Firmaları, Şirketleri arasında; en iyi, kaliteli ve emin Lider Firma olma özelliğiyle öne çıkan BİR TEK HALI YIKAMA FABRİKASI.

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde bulunan adresler için halı yıkama hizmeti vermektedir.

Bilinen klasik halı yıkama metotları ile, sahiden profesyonel temizleme metotları arasındaki farkı Gaziantep Bir Tek Halı Yıkama imtiyazı ile yaşamak ister misiniz ?

Çalışma Anlayışımız;

Gaziantep’te Hizmet Veren Firmamız; Müşteri memnuniyet ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sıhhatli ve hijyenik bir ortamda yaşaması için ihtiyaç duyulan olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halıları ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak teslim ediyoruz. Şahinbey Halı Yıkama 

Halı yıkamada; hijyenin ve müşteri memnuniyetinin, hem de halı temizliğine tesir edecek sıhhatin ne derecede ehemmiyetli olduğunun şuurundayız.

Gaziantep Bir Tek Halı Yıkama olarak görevimiz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Gaziantepteki Halı Yıkama Fiyatları arasında en ucuz oldugumuzu söyleyemeyiz. ama iyi firmalardan biri oldugumuzu söyleyebiliriz.

En uygun halı yıkama ücretlerini veren firmalar genel olarak merdiven altı diye tabir edilen fasoncu firmalardır.

Kategoriler
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Şehitkamil Halı Yıkama 0533 045 65 67

Şehitkamil Halı Yıkama Firması olarak yılların verdiği tecrübe, Avrupa’dan ithal özel makina parkuru ve 100% müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetinizdedir.

“Halılarınız başkalarının halıları ile karışmadan kişiye özel yıkanır.”

Gaziantep’in en büyük halı yıkama Fabrikalarından biri olan firmamız 1000m² kapalı alanı ve günlük 2000m² halı yıkama kapasitesi ile profesyonel halı temizlik hizmetleri ile ilgili Gaziantep’e mükemmel bir halı yıkama tecrübesi sunuyor.

Firmamız Avrupa’nın bir numarası ERA111 Endüstriyel Naturemax Halı Şampuanlarını seçenek ediyor. Era111 Naturemax ile halılarınızı ilk günkü parlaklığında, pırıl pırıl temizler, Halı diplerine yerleşen kir ve pası söker atar.

Şehitkamil Halı Yıkama Olarak Diyoruz ki; Her gün evlerimizde geçirdiğimiz zamanın tamamı halılarımızın üzerinde geçiyor.

Çocuklarımız halılarımızın üzerinde oynuyor ve büyüyorlar, evcil hayvanlarımız halılarımızın üzerinde yaşıyor, üzerinde yalın ayak günboyu dolaşıyor, tenimizle temas ediyoruz.

Bu yüzden halı temizliği büyük ehemmiyet arz ediyor. Halı diplerinde yuvalanmış mikroplar ciddi saglık meselelerine kapı aralayabilir, bu sebeple halılarınızı profesyonel bir halı yıkama Fabrikasında yıkatmanız çok önemlidir.

Şehitkamil Halı Yıkama olarak Evlerinize Çağırdığınız servisin ve personelin liyakat sahibi olduğundan emin olmanız gerekir. Son zamanlarda merdiven altı veya oto yıkamacılarda yıkanan halılar eskisinden daha çok bakteri taşırlar.

Öyle ki onlarca halının bir havuz içinde kirli su ile bir arada yıkanması çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Aynı şekilde bir otomobil ile aynı ortamda yıkanan halılar için temizlendi diyebilmek .

Firmamız  9 yıllık tecrübesi ile Şehitkamil  Halı Yıkama da çağdaş makina parkuru sayesinde hemen hemen el değmeden halı temizleme uygulamalarını hizmetinize sunuyor.

Kategoriler
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Gaziantep Halı Yıkama

Gaziantep ilinde hizmet veren Bir Tek Halı Yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Tüm Gaziantep ilinde bulunan müşterilerimiz halılarını, yorganlarını, battaniyelerini ve yolluklarını yıkatmak istediklerinde bize bir telefon ile ulaşarak biz müşterilerimiz evlerinde oturdukları yerde evlerinden alıp yıkayıp kurutup poşetleyerek tekrar teslim etmekteyiz. Gaziantep Halı Yıkama Fabrikası olarak hizmetimizde müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Sizde bize bir telefon ile ulaşarak halılarınızın orjinal haline gelmesini sağlayabilirsiniz. Gaziantep Halı Yıkama Firması olarak google de de 1. sırada yerimizi aldık.Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kategoriler
Hizmetlerimiz

Koltuk Yıkama

Koltuklarımız, bizler için üzerinde bolca vakit geçirdiğimiz ve eve geldiğimizde kendimizi atarak rahatladığımız yerlerdir. Evin belki de en çok kullandığınız eşyası koltuklardır. Bu sebepten dolayı da bakteri birikmeye en müsait alanlar da olabilir.

Küçük çocuklarımızın bile mutlaka üzerinde oynadığı ve bolca vakit geçirdiğimiz alanlar, bakteri barındırdığında hem çocuklarımızın sağlığından hem de kendi sağlığımızdan endişe ederiz. Bu yüzden koltuklarımızın bakteri barındırmadığından emin olmak için bir bez yardımı ile bolca sileriz. Fakat koltuklarınızın görünen kısmı haricinde derinlemesine özel bir temizlik yapılmadığından bakteri oluşumları oluşmaya devam etmektedirler.

Bizlerde bakterileri yok etme amaçlı ve sizlere daha sağlıklı yaşam alanı sunmak adına derinlemesine koltuk temizliği yapmaktayız. Aynı zamanda yiyecek lekeleri gibi birçok farklı lekeyi de içermekte olan koltuklarımızın, hem lekelerinden arınmasını hem de bakterilerden kurtulmasını sağlıyoruz.

Sizlerin bu isteğini ise kendimize görev edinerek Ankara Koltuk Yıkama firmamız hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Dilerseniz evde olduğu yerde koltuklarını yıkayarak hem bakterilerinden hem de lekelerinden arındırıyoruz.

Gözlerinizin önünde yaptığımız çalışmalar sonucunda gönül rahatlığı ile artık koltuklarınıza oturabilirsiniz. İçerisinde bakteri barındırmayan koltuklarınız sayesinde hem sağlığınızdan hem de keyfinizden olmayacaksınız.

Evde tadilat olan ya da duvarlara boya yapılacağını söyleyen ve isteyen müşterilerimiz içinse koltukları fabrikalarımıza alarak da orada temizlik işlemleri yapıyoruz. Bu sayede hem sizlerin işlerine engel olmuyor hem de istediğiniz tertemiz koltukları sizlere teslim ediyoruz.

Müşterilerimizin isteklerini özenle dinleyerek yaptığımız bu çalışma sonucunda bizden mutlaka memnun kalacaksınız. Koltuklarınızı ilk aldığınız kadar yeni ve ferah olarak sizlere teslim edeceğiz. Üzerinde herhangi bir leke dahi olmayacağını garanti edebiliriz.

Koltukları yıkamak için kullandığımız özel olan malzemeler sonucunda hem koltukların üzerinde görünen lekeler hem de içerisinde yer almakta olan bakteriler gidecek.

Sizlere verdiğimiz bu hizmet ise bir telefon kadar uzağınızda. Bizlerle irtibata geçerek isteklerinizi ilettiğinizde mutlaka sizlere geri dönüş sağlıyor ve hayal ettiğiniz tertemiz, ferah koltuklarınızı sizlere teslim ediyoruz.

Evde koltuk silme işlemleri sırasında kullandığınız bir takım malzemeler yüzünden de koltuklarınızın yıpranmasını daha da hızlandırmış olabilirsiniz. Bu yüzden evde kullandığınız malzemelerin aksine bizler tamamen koltuklarınızın istediği ve ihtiyacı olan temizlik malzemelerini kullanarak koltuklarınızın yıpranmamasını da sağlıyoruz.

Koltuklarınızın ilk aldığınızdaki gibi yepyeni olmasını vaat ediyoruz.

Ayrıca üzerindeki kumaşın asla zarar görmemesini ve sizlere daha uzun kullanım fırsatları sunuyoruz. Koltuk kumaşlarınızın farklı olması sizi korkutmasın. Bizler sizlerin sağlığı için en temiz ve en kaliteli malzemelerimizi kullanarak, hem sizlerin sağlığını koruyor hem de yaşam alanınızın ferah olmasını sağlıyoruz.

Teslim ettiğimiz koltukları ise gönül rahatlığı ile kullanımınıza sunuyoruz.

İşlerinde profesyonel personellerimiz sayesinde koltuklarınız hiçbir şekilde zarar görmeden bakterilerinden arınmış olacak.

Yalnızca evlerde de değil restoran, kafe, otel ve eğlence kulübü gibi birçok insanın bulunduğu yerlere de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz zaman bizleri arayarak koltuklarınızın temizlenmesini arzu edebilirsiniz. İşlerinde profesyonel olan personellerimiz sizlere en temiz ve en kaliteli hizmetlerini sunacaktır.

Koltuklarınıza uyguladığımız özel temizlik malzemelerimiz ve koltuklara has temizlik makinelerimiz sayesinde koltuklarınızda herhangi bir yıpranma ve renk tonu farkı bile göremeyeceksiniz.

Yüksek devirli sanayi tipi vakum makineleriyle koltuklarınızı derinlemesine temizlemekte ve özel koltuk kurutma makinelerimiz sayesinde de yerinde koltuklarınızı kurutarak anında kullanımınıza sunmaktayız.

Hem hijyen hem de ferahlık açısından oldukça memnun kalacağınız bu yöntemimizde koltuklarınız hem hiçbir şekilde zarar görmemiş olacak hem de gönül rahatlığı ile koltuklarınızın üzerinde vakit geçirebileceksiniz. İstediğiniz zaman bizlere ulaşarak koltuklarınızı sizlerde yıkatabilir ve daha sağlıklı bir yaşam alanına kavuşabilirsiniz.
Gaziantep Koltuk yıkama için bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Telefon edip randevuyu aldığınız takdirde personellerimiz verilen randevu günü ve saatinde koltuklarınızı gelip temizleyip sizlere teslim etmektedirler.

Kategoriler
Hizmetlerimiz

Yorgan Yıkama

Gaziantep Yorgan Yıkama firmasında elyaf yorgan, yün yorgan, pamuklu yorgan ve saten yorganlar özel makineler de tek tek yıkanmaktadır.

Gaziantep Yorgan Yıkama firmasında bazı merdiven altı yıkama firmalarında olduğu gibi asla yerde yıkama yapılmamaktadır.

Gaz,amtep Yorgan Yıkama firmasında özel yorgan yıkama makinelerinde şampuanla yıkanıp durulanıp yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgesinde kurutulup paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Yorganlarınızı ucuza ve halı yıkama yapılan yerlere serilip ve yine halı yıkama fırçaları ile yıkama yapan firmalara emanet etmeyiniz.

Yerlerde yıkanan yorganlar ne kadar iyi yıkanmış olsa dahi Hijyenik açıdan iyi bir sonucu asla bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı uzman ekibi birlikte size %100 hijyenik Yorgan Yıkama temizliğini vaad eden Yorgan Yıkama Gaziantep firmasına yorganlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz.

Kategoriler
Hizmetlerimiz

Battaniye Yıkama

Evlerimizde neredeyse her gün kullandığımız battaniyeler aslında vücudumuzun en sık temas ettiği ev tekstili ürünlerinin başında geliyor. Battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdır. Peki bu battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ve sterilizasyonuna ne kadar önem veriyoruz? Herhangi bir firmadan hizmet aldığımızda ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sıklıkla etkileşime girdiği bu ürünlerimizin nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Bir çok halı yıkama firmasının battaniyelerinizi soğuk su (kuyu suyu da olabilmekte) kullanarak halı gibi yere serip manuel halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyor musunuz?

Battaniye yıkatmak için hizmet aldığınız firmaları muhakkak yerinde gidip görün veya internet sitelerinde battaniye yıkama makinelerinin  olup olmadığından emin olmadan hizmet almayın.

Battaniye Yıkama Sistemi


Firmamızda battaniyeler evlerimizde kullanmakta olduğumuz çamaşır makineleri ile aynı mantıkla çalışan battaniye yıkama makinesinde yıkanacak battaniyenin türlerine göre yün battaniye yıkama modu,
gibi ürünlerin çeşidine göre yıkama programları vardır ve aynen evlerimizde olduğu gibi sıcak su ile yıkanmaktadır.

Gaziantep ilinde battaniyenizi de kapınızdan alıp yıkayıp kurutup evinize teslim etmekteyiz.

Kategoriler
Hizmetlerimiz

Perde Yıkama

Gaziantep’in tüm bölgelerine ücretsiz servis imkanı sunan Gaziantep’in en büyük ve en tecrübeli perde yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama firmasıyız. Perdelerinizin türü ne olursa olsun stor perde yıkama, Jaluzi perde yıkama, zebra perde yıkama, Dikey perde yıkama, Tül perde yıkama veya kadife perde yıkama hiç terettüt etmenize gerek yok perde yıkama konusunda profesyonel kadro ve en ileri teknolojiyle perde yıkama işlemleriniz antibakteriyel ve dezenfekte ilaçlar kullanılarak makinelerde yıkama işlemi yapılmaktadır.

Gaziantep perde yıkama konusunda profesyonel bir firma bulmak gerçekten çok zordur Sebebi ise perde yıkama işlemi gerçekten çok riskli ve çok maşakatli olmasından kaynaklanmaktadır. Özellikle fon perde yıkama veya çok değerli antika perdelerin yıkanması konusunda firmalar çok büyük zorluklar ve sıkıntılar yaşamaktadır. Yıkat Gitsin firmamızda kesinlikle perde yıkama konusunda hiç bir problemle karşılaşmazsınız size sunulan hizmet en üst seviyede ve kaliteli olmaktadır.

Bundaki en büyük önem perde yıkamada elemanlarımızın tecrübeli olmasından ve ciddi anlamda perde yıkama konusunda profesyonel olmasından kaynaklanmaktadır. Bir Tek firması olarak Gaziantep’in hangi bölgesinde olursanız olun bir telefonla bile perde yıkama ve sökme takma elemanlarımız bulunduğunuz bölgeye gelerek perdelerinizi hiç bir ek ödeme almadan sökmektedir sökülen perdeler fabrikamızda en hijyenik şekilde perde yıkama makinelerinde yıkanarak yine ücretsiz servis ile bölgenize gelerek takma işlemi sağlanır.

Gaziantep Perde Yıkama olarak Siz değerli müşterilerimize sadece perdelerinizin temizliğinin keyfini yaşamak kalır. Perde Yıkama işlemi zor ve riskli olmasından dolayı bu Konuda dikkat edilmesi gerekenler Özellikle perdelerin renklerinin karışmaması çekmemesi ve solmaması çok önemlidir bu müşterilerimizden duyduğumuz farklı firmalara vererek başından geçmiş en büyük problemlerdir bir de perdelerin yıkama esnasında kesinlikle tecrübesiz elmanlar olmamasıdır. Yıkat Gitsin,de kesinlikle perde yıkama konusunda hiç bir problemle karşılaşmazsınız. Yıkat Gitsin,i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Tek Temizlik Firması olarak Perde yıkama da lider firmayız.

Kategoriler
Hizmetlerimiz

Halı Yıkama

Halılar sipariş isteğini takiben ücretsiz servis araçlarıyla müşterinin adresinden alınır. Akabinde müşteriye özel kodlanarak etiketlenir.

Etiketlenen halılar fabrikamıza ulaştırılır. Fabrikada halılar eğer özel kesim ise ölçülür ve türlerine uygun yıkama kategorilerine ayrılır. Kategorilere ayrılan halılar yıkama öncesi tozlarından arındırılmak üzere toz alma makinesine girer.

Toz alma işleminin ardından varsa halıda yer alan lekelere halı türüne uygun leke çıkarıcı uygulanır ve tam otomatik halı yıkama makinesinde tek başına, diğer halılar ile karıştırılmadan ve el değmeden gerekirse defalarca yıkanır. Tam otomatik halı yıkama makinemiz halıları özel olarak ıslatır, üzerine özel halı yıkama şampuanımızı püskürterek defalarca fırça darbeleriyle yıkar.

Yıkama işleminin ardından makinemizde bulunan gelberi sıyırma aparatıyla halı tamamen içinde bulundurduğu kirli köpükten arındırılır ve durulama kısmına doğru ilerler. Durulama işleminde halınıza basınçlı su püskürtülerek tamamen ıslatılır. Durulama bittiğinde ise halılar hav yönüne, yani süpürülen yöne göre tekrar fırçalanır ve ardından da rulo haline getirilerek sıkma işlemine alınır.

Sıkma işleminin sona ermesiyle birlikte halılarınız %95 oranında kurumuş hale getirildikten sonra kapalı mekanlardan oluşan kurutma odamıza asılır.

Kurutma işlemi tamamlandıktan sonra halılar paketleme bölümüne götürülür ve son kalite kontrol işlemleri yapılır. Leke tespit edilirse yıkama işlemi tekrar baştan başlar.

Son olarak halılar parfümlenerek paketlenir, ayrım işlemi yapılır ve müşteriye bilgi verilerek teslimat işlemleri başlatılır.


Halı yıkama işlemi süresi mevsimlere göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 3 – 5 gün arasında değişmektedir. Halı yıkama siparişi oluşturmak veya detaylı bilgi almak için 0534 245 27 27 numaralı telefondan bize dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Kategoriler
Hizmetlerimiz

Makina Halı Yıkama

Bir Tek Halı Yıkama, Halılarımız her daim ayak altında bulduğu için diğer eşyalarımıza göre daha fazla kirlenmektedirler. Her ne kadar günlük temizlik ve toz alma işlemine tabi tutulsalar da halının imlikleri arasına giren kirden ve tozdan kurtulabilmek için halımızı yıkamamız gerekmektedir. Eski zamanlarda herkes kendi halısını yıkadığı için çok meziyetli bir iş olsa da şimdilerde teknolojinin gelişmesi otomatik halı yıkama makinalarının yaygınlaşması ile çok uygun fiyatlara hiç yorulmadan halılarınızı bize yıkatabilirsiniz. Bir Tek Halı Yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız.Bir telefon kadar yakın olup bir telefon ile kapınızdan alıp kapınıza teslim etmekteyiz. Siz evde çayınızı kahvenizi içerken biz sizin yerinize halılarınızı yıkayıp kurutup evinize teslim etmekteyiz.